banner isbank

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası

19 Mays_Poster_-_yatay  
      Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.
Türkiye’nin dört bir yanında 7’den 70’e tüm satranç sporcularının hamle yapabileceği anlamlı turnuvada 19 Mayıs’ın unutulmaz coşkusu ve sevgisi satranç sporunun birleştirici gücüyle buluşacak. Samsun’da başlayacak olan turnuva heyecanı rekor bir katılımla dalga dalga Türkiye’nin tüm illerine yayılacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası Chess.com Online Satranç Platformu üzerinden 19 Mayıs 2020 Salı günü tüm illerde eş zamanlı olarak Saat:15:00’de başlayacaktır.

 Turnuvaya Katılım İşlemleri:

Chess.com platformundan kullanıcı adını oluşturan sporcularımız https://temsilcilikler.tsf.org.tr/19mayis2020_turnuva_kayit_form.php?yID=23 linkinden turnuvaya çevrim içi kayıtlarını yapabilirler.
Çevrimiçi kayıt esnasında chess.com kullanıcı adlarının doğru bir şekilde yazılması zorunludur.

Kayıt Listesinde kullanıcı adınız onay sürecinden sonra görünecektir.

19 Mayıs Online Satranç Turnuvası Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü sitesinden de duyurulmak üzere yayınlanmıştır bu kapsamda katılımcı öğrencilerimize sosyal etkinlik formu verilebilecektir.


17 – 18 Mayıs tarihlerinde chess.com hesabınıza girip
 bildirimlerinizde yer alan ilinize ait 19 Mayıs Turnuvası davetini kabul etmeniz gerekmektedir. 
Turnuvadan 1 saat önce (19 Mayıs Saat:14:00) chess.com turnuva sayfasına gelerek ‘’turnuvaya katıl’’ butonuna tıklayabilirsiniz.
 
Turnuva Yönergesi          Turnuva Kayıt


Turnuvanın Chess.com daki Linki;  https://www.chess.com/live#t=1223442